FAA - Farmville accelerator
FAA - Farmville accelerator

 • popis programu:
    Určite poznáte hru Farmville ktorú je možné hrať na Facebooku. Úlohou hráčov je sadiť na svojej pôde rastliny a stromy, zbierať úrodu a za peniaze z predaja kúpiť a zasadiť nové semená. Okrem rastlín sú k dispozícii aj zvieratá, rôzne budovy a množstvo dekorácií. Farmville hrá niekoľko stoviek tisíc hráčov čo svedčí o popularite a zábavnosti tejto hry.

    Nevýhodou je, že je potrebné na každé políčko kliknuť niekoľko krát (raz aby sa pozbierala úroda, druhý krát aby sa pole pooralo a tretí krát aby sa zasiala nová rastlina). Pokiaľ máte malé pole, napríklad 5x5 políčok, tak to je dokopy 75 kliknutí aby sa úroda pozbierala, pole pooralo a znovu zasialo. To nie je veľa. Ale ak máte polia na 20x20 políčkach tak tam už treba kliknutí 1200!

    Programom FAA (zrýchľovač hry Farmville) dokážete namiesto 1200 kliknutí, kliknúť iba 5 krát *.

    Najskôr pomocou klávesnice a myši označíte vrchné a spodné rohové políčka poľa ktoré chcete spracovať a potom jedným kliknutím spustíte pozbieranie úrody na poli. Ak je úroda pozbieraná, tak druhým kliknutím sa celé pole postupne poorie. Ďalšími dvomi až siedmimi kliknutiami (záleží na ktorej podstránke je vami požadovaná rastlina) si vyberiete semienka, ktoré sa posledným kliknutím na program zasadia.


  Program je zatiaľ v štádiu testovania!
  Onedlho pribudne video s ukážkou ako program funguje v praxi.


 • veľkosť súboru:
  ...

 • čas na stiahnutie:
  ...

 • testované:
  Win XP / Win 7 (32 aj 64 bit)

 • dátum poslednej aktualizácie:
  15.12.2010


* 5 kliknutí namiesto 1200 je v prípade ak máte pole na 20x20 políčkach ktoré sú tesne vedľa seba rozmiestnene do štvorca (z pohľadu hráča do kosoštvorca), všetky rastliny dozreli a namiesto nich sadíte iba jeden druh rastliny z prvej záložky semien.

Farmville je obchodný názov produktu spoločnosti Zynga.

asgard.eu
aktualizované 05.04.
© 2003-2020
valid XHTML& CSS